[ ˇ k menu ˇ ]


České a světové speciality ve stylové restauraci Labská Bašta, Ústí nad Labem – Střekov

Úvodní strana

Vítejte na webových stránkách restaurace Labská Bašta. Najdete nás v Ústí nad Labem na Střekovském nábřezí. Nabízíme příjemné posezení ve stylovém prostředí, včetně záhradní terasy s vyhlídkou na řeku Labe. Věříme, že si u nás pochutnáte na minutkových specialitách české a světové kuchyně. Více o naší restauraci se dočtete zde.

SVATÝ VALENTÝN
27. 1. 2017

SVATÝ VALENTÝN

Ve svátek všech zamilovaných jsme si pro Vás připravili pozornost podniku - přípitek Bohemia sekt (pro řidiče i nealko) a jako sladkou tečku budeme podávat pečený ananas se zmrzlinou.Rezervace na tel. 475530250.Těšíme se na Vás!

Hovězí bio steaky na Baště
22. 9. 2016

Hovězí bio steaky na Baště

Vážení hosté,pro zkvalitnění naší gastronomické nabídky Vám nově nabízíme  hovězí steaky z bio masa od regionálního dodavatele.

Naše  káva TIKTAK COFFEE
2. 2. 2016

Naše káva TIKTAK COFFEE

Ve spolupráci s naším dlouholetým obchodním partnerem a světovým lídrem na trhu espresso-káv společností Segafredo Zanetti jsme se rozhodli nabízet Vám  kávu TIKTAK.Jedná se o certifikovanou kávu ORGANICA. Káva Organica se díky vybrané směsi kávových zrn Arabica a Robusta a delšímu, inztenzivnějšímu pražení vyznačuje typicky italskou chutí, výrazným aroma a bohatou cremou.V naší nabídce naleznete i kvalitní čaje téže značky.

Pod značkou FAIRTRADE

Certifikát FAIRTRADE je jakostní značka, která garantuje dodržování závazných mezinárodních kritérií spravedlivého obchodu.Fairtrade podporuje drobné pěstitele kávy a zlepšuje jejich hodpodářskou a sociální situaci tím, že jim garantuje lepší obchodní podmínky.Ochutnávkou této skvělé kávy se budete i Vy podílet na zajištění lepší zdravotní péče, školného pro tyto farmáře a jejich rodiny.Kávová zrna  byla vypěstována na vybraných fairtradových plantážích kávy v Mexiku, Peru a Tanzanii.

Více akcí a novinek zde »

Hledáte místo pro Vaši svatební hostinu, nebo jinou společenskou akci? Nechte si ji připravit u nás! Nazdobíme salonek a připravíme slavnostní catering.


Navigace


biftek

marinovaná panenka

filátko z lososa

Kachní prsa

Spustit prohlídku restaurace

Virtuální prohlídka

Spustit prohlídku restaurace »


[ ^ k obsahu ^ ]

logo Labská Bašta

Kniha návštěv

Napište nám vzkaz, přání, stížnost nebo názor na naši restauraci.

Za Vaše názory předem děkujeme.


Team Labské Bašty

Jméno a příjmení:

Váš e-mail:

Zpráva: