České a světové speciality ve stylové restauraci Labská Bašta, Ústí nad Labem – Střekov

Restaurace Labská Bašta, Ústí nad Labem

Labská Bašta je vyhlídková zahradní restaurace, ležící u střekovské cyklostezky v Ústí nad Labem, s příjemným posezením ve stylovém prostředí. Naše hospůdka je vyzdobená loveckými trofejemi a velkým krbem.

Labská Bašta – krb v salonkuRestaurace má dvě terasy. První je uzpůsobená cyklistům projíždějícím místní cyklostezkou a rodinám s dětmi, pro které zde máme dětský koutek. Na druhé terase se můžete pokochat výhledem na řeku Labe. 

V zimě u nás můžete strávit příjemné chvíle při pohledu na hořící krb. K dispozici je i salonek pro cca 30 osob, ve kterém Vám rádi připravíme svatební hostinu, firemní raut a další společenské akce. Podívejte se na naši virtuální prohlídku ».

Naše restaurace se dvakrát stala vítězem ankety čtenářů Ústeckého deníku Hospůdka roku. Hostili jsme prezidenta Václava Klause s manželkou a pravidelně se těšíme návštěvám různých delegací  a podnikových jednání.

Labská Bašta byla zcela zničena záplavami v srpnu 2002, po kterých jsme restauraci zbourali a postavili znovu. Díky tomu jsme zrenovovali i kuchyň.

V naší Labské Baště se těšíme stálým hostům. Je-li host spokojen a vrací se, je to ta nejlepší reklama pro restauraci.
Děkujeme našim zákazníkům za jejich věrnost a věříme, že jim vždy budeme moct nabídnout kromě klasiky i novou a speciální baštu, jak z české, tak světové kuchyně.

Ukázky interiéru a záhradního sezení


Navigace


biftek

marinovaná panenka

filátko z lososa

Kachní prsa

Spustit prohlídku restaurace

Virtuální prohlídka

Spustit prohlídku restaurace »


[ ^ k obsahu ^ ]

logo Labská Bašta

Kniha návštěv

Napište nám vzkaz, přání, stížnost nebo názor na naši restauraci.

Za Vaše názory předem děkujeme.


Team Labské Bašty

Jméno a příjmení:

Váš e-mail:

Zpráva: